XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalai

• Post comments:0 Comments

2018 m. rugsėjo 15 d. Jonavoje vyko XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose Lazdijų rajonui atstovavo Lazdijų miesto seniūnijos stalo teniso, smiginio, parko tinklinio (moterų) komandos, sėkmingai įveikusios atrankos etapus.
Geriausiai sekėsi stalo tenisininkams Jonui Vigraičiui, Mantui Gardziulevičiui, Virginijai Monkienei. Jie tik per plauką liko be apdovanojimų. Sėkmingai kovęsi iki finalinio ketverto, suklupo kovoje dėl medalių ir liko ketvirtoje vietoje iš 17 komandų. Parko tinklinio moterų komanda (Rasa Žukauskienė, Ilona Akromienė, Akvilė Grėbliūnaitė) iš 18 komandų iškovojo 5-8 vietą. Smigio komanda (Ilona Akromienė, Robertas Grigas, Alvydas Basevičius) iš 20 komandu užėmė 18 vietą.
Suvedus visų komandų įskaitinius taškus Lazdijų rajonas bendrakomandinėje užskaitoje užėmė 25 vietą iš 41 rajonų. Lazdijų miesto seniūnija bendrakomandinėje užskaitoje užėmė 21 vietą iš 123 dalyvavusių seniūnijų.