Aerobinės gimnastikos naujienos!

• Post comments:0 Comments

Spalio 19-20 d. Garliavoje vyko 2019 m. LIETUVOS AEROBINĖS GIMNASTIKOS PIRMENYBĖS ir 2019 M. KAUNO R. ATVIRAS AEROBINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS. Lazdijų sporto centrą atstovavo 32 sportininkai.
19 d. varžybos vyko pagal nacionalinius aerobinės gimnastikos patvirtintus reikalavimus (LAF):
Jaunučių amžiaus grupėje, trejeto rungtyje šeštąją vietą užėmė ir medalius iškovojo Gabija Gylytė, Deina Daugirdaitė ir Fausta Patašiūtė (14b.), toje pačioje rungtyje Atėnė Valukonytė, Deimantė Abromaitytė ir Gabija Burakovaitė surinko 13,85b. (8 vieta iš 19), Gabija Kūlokaitė, Leticija Šlekytė, Luknė Urbanskaitė surinko 13,35b., Kotryna Burbaitė, Akvilė Malinauskaitė ir Urtė Plytnykaitė surinko 13,2b.
Jaunimo amžiaus grupėje, trejeto rungtyje Augustė Slavinskaitė, Rūta Sadeckaitė ir Guoda Viselgaitė iškovojo III vietą (15,15b.), Goda Navickaitė, Meda Štarolytė ir Monika Struckutė surinko 13,95 balų.
20 d. varžybos vyko pagal tarptautinius aerobinės gimnastikos patvirtintus reikalavimus (FIG):
Vaikų amžiaus grupėje, penketo rungtyje Samanta Lukšaitė, Urtė Burbulevičiūtė, Deimantė Stankevičiūtė, Atėja Navickaitė ir Vilius Burakovas iškovojo III vietą (11,95b.).
Jaunučių amžiaus grupėje, mergaičių vieneto rungtyje Smiltė Skripkaitė surinko 15,3b. (17v. iš 35), Patricija Križinauskaitė 15,05 balų (21v. iš 35). Mišrios poros rungtyje Kamilė Nevulytė ir Modestas Baliulevičius – II vieta (13,85b.). Trejeto rungtyje Kamilė Nevulytė, Reda Rutkauskaitė ir Gustė Piličiauskaitė surinko 12,7 balų.
Jaunių amžiaus grupėje, trejeto rungtyje Fausta Liaukevičiūtė, Patricija Križinauskaitė ir Viltė Tulabaitė surinko 15,75 balų.
Jaunimo amžiaus grupėje, vyrų vieneto rungtyje Nojus Jarmala – I vieta (19,55b.). Mišrios poros rungtyje Nojus Jarmala kartu su Vilniaus miesto sporto centro sportininke Gabriele Stupak (trenerė Virginija Juodviršė) – I vieta (18,65b.). Sportininkų trenerės Saiva Stankevičienė, Jolanta Stankevičienė, Gintarė Sabaliauskienė.