Stalo teniso naujienos!

• Post comments:0 Comments

Gruodžio 14 d. sporto centre vyko kalėdinis stalo teniso turnyras, kuriame varžėsi stipriausi stalo tenisininkai. Didžiajame finale įveikęs visus varžovus nugalėtoju tapo Tomas Urbonavičius, II vietą iškovojo Mantas Gardziulevičius, III vietą Vidas Stašauskas, IV vietą Juozas Austrotas, V vietą Tomas Paulionis, VI vietą Jonas Vigraitis. Mažajame finale nugalėtoju tapo Alvydas Janulevičius, II vieta atiteko Dariui Surgaudui, III vieta Deividui Rudziui.

Gruodžio 15 d. Alytuje vyko Lietuvos komandinio stalo teniso A regiono lygos čempionato lll turas sporto centro komanda rezultatu 3-1 pralaimėjo Juoda raudona-Dextera (Kaunas), 3-0 pralaimėjo Juoda raudona- Imlitex (Kaunas) , 3-2 pralaimėjo Topspin (Kaunas) ir laimėjo 3-0 Aukšta įtampa (Kaunas) , komandos sudėtis Antanas Butrimanskas, Vilius Miliauskas, Alvydas Janulevičius ir Arūnas Norkus.