Kalėdinės štangos spaudimo varžybos!

• Post comments:0 Comments

Šiandien VšĮ Lazdijų sporto centre vyko Kalėdinės rajoninės savo svorio štangos spaudimo varžybos. Dalyvių susirinko gausus būrys, apie 40 sportininkų iš viso rajono. Visus susirinkusius pasveikino sporto centro direktorius Darius Liaukevičius bei šių varžybų dalyvis, vicemeras Audrius Klėjus. Varžybose dalyvaujama buvo pagal savo amžiaus ir svorio kategorijas: moksleivių grupė (mergaitės spaudė pusė savo kūno svorio, berniukai 0,75), suaugusiųjų (moterys spaudė pusė savo kūno svorio, vyrai visą savo kūno svorį) bei veteranų (moterys spaudė pusė savo kūno svorio, vyrai – 0,75). Mergaičių moksleivių kategorijoje pirmąją vietą iškovojo sportininkė iš Veisiejų Laimutė Bleizgytė, antrąją – lazdijietė Karolina Rentelytė. Moksleivių berniukų grupė buvo suskirstyta į tris svorio kategorijos. Iki 55 kg kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Dovydas Naruševičius, antrąją – Lukas Gieda, trečiąją – Arnas Borisovas. Iki 70 kg kategorijoje pirmąją vietą laimėjo Tautvydas Žideckis, kuris moksleivių grupėje tapo absoliučiu nugalėtoju, antrąją – Gytis Varnagiris, trečiąją – Jokūbas Tarnavičius. Virš 70 kg kategorijoje pirmąją vietą užėmė Ainaras Butanavičius, antrąją – Kasparas Vaickelionis, trečiąją – Paulius Graževičius. Moterų grupėje iki 60 kg pirmąją vietą iškovojo Dovilė Vaitulionienė, kuri tapo ir absoliučia nugalėtoja, antrąją – Aušra Morkevičienė, trečiąją – Karolina Liaukevičiūtė. Virš 60 kg svorio kategorijoje pirmąją vietą užėmė Daiva Mikelionienė, antrąją – Diana Nižinskaitė. Vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 80 kg pirmoji vieta atiteko Ernestui Labalaukiui, antroji – Evaldui Grėbliūnui, trečioji – Dariui Janušoniui. Svorio kategorijoje virš 80 kg pirmąją vietą iškovojo Alvaras Liaukevičius, kuris šioje grupėje tapo absoliučiu nugalėtoju, antrąją – Lukas Marcelis, trečiąją – Marius Škarnulis. Moterų veteranių grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg pirmąją vietą laimėjo Inga Mozūraitė, antrąją – Ala Morkevičienė. Virš 60 kg pirmoji vieta atiteko Gitanai Kolkienei, kuri tapo absoliučia nugalėtoja, antroji vieta – Astai Bagdonienei. Vyrų veteranų grupėje svorio kategorijoje iki 100 kg pirmoji vieta atiteko Dainiui Žekevičiui, kuris tapo absoliučiu nugalėtoju šioje kategorijoje, antroji vieta atiteko Ramūnui Radžiukynui, trečioji – Igoriui Nikitinui. Svorio kategorijoje virš 100 kg pirmąją vietą iškovojo ir absoliučiu nugalėtoju tapo Irenijus Morkevičius, antrąją vietą laimėjo Remigijus Paulionis, trečiąją – Stasys Janušonis. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais bei rėmėjų dovanomis. Dėkojame savivaldybės merei Ausmai Miškinienei, kuri visuomet palaiko sporto renginius ir įsteigia prizus. Taip pat dėkojame rėmėjams TMG Sport. Varžybų teisėjai Artūras Mačionis ir Renata Škarnulytė.