Stalo teniso naujienos!

• Post comments:0 Comments

Sausio 25 d. Alytuje vyko Atvirosios Alytaus miesto stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Lazdijų rajono sportininkai. Vyko asmeninės ir dvejetų varžybos. Merginų varžybose 3 vietą laimėjo Gabija Ūsaitė, 4 vietą Skaistė Varnagirytė, 5 vietą Skirmantė Levulytė, 6 vietą Viktorija Kaškonaitė, 7 vietą Rūta Saulėnaitė. Vyrų varžybose 2 vietą laimėjo Tomas Urbonavičius, 4 vietą Vidas Stašauskas, 8 vietą Jonas Vigraitis, 12 vietą Tomas Paulionis. Antrajame finale geriausiai sekėsi Rojui Gražulevičiui, kuris užėmė 5 vietą, Edvinas Jarašius 6 vietą, Kipras Lynikas 8 vietą, Martynas Čepulis 10 vietą, Gustas Valaika 11 vietą, Gustas Savukynas 12 vietą. Dvejetų varžybose Gabija Ūsaitė poroje su Skaiste Varnagiryte laimėjo 2 vietą, Rūta Saulėnaitė su Skirmante Levulyte laimėjo 3 vietą, Viktorija Kaškonaitė su Meda Lugovik laimėjo 4 vietą. Vyrų dvejetų varžybose geriausiai sekėsi Tomui Urbonavičiui poroje su Vidu Stašausku, kurie laimėjo 2 vietą.