DARBO UŽMOKESČIO VIDURKIAI

Pareigybės pavadinimasVidutinis mėnesinis darbo užmokestis EUR 2018 m I ketv.Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis EUR 2018 m II ketv.Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis EUR 2018 m III ketv.Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis Eur 2018 m. IV ketv
Direktorius1081,001081,001196,001245,00
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui sportui939,00939,00939,001115,00
Sporto vadybininkas649,00649,00694,001032,00
Ūkvedys523,00638,00530,00631,00
Buhalteris252,00265,00265,00330,00
Sekretorė446,00469,00557,00641,00
Vairuotojas469,00469,00506,00547,00
Valytoja400,00400,00400,00440,00
Darbininkas400,00400,00400,00440,00
Elektrikas101,00101,00110,00118,00
Budėtoja200,00200,00200,00220,00
Sargai535,00573,00594,00610,00
Kūrikas400,00400,0000
Treneriai627,00603,00590,00797,00

PARTNERIAI