Lazdijietis Remigijus Paulionis WFF/NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate iškovojo trečiąją vietą

19073853_10206983253498954_1789227769_n

Birželio 9-10 dienomis,  Kaune vyko WFF/NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas.  Pirmoji diena buvo skirta komandų registracijai, svėrimams ir kategorijų suskirstymui. Taip pat visos komandos pirmąją dieną su savo šalies vėliavomis žygiavo Laivės alėja iki savivaldybės, kur sportininkus pasitikiko Kauno miesto savivaldybės atstovai bei tarė sveikinimo žodį. Iš viso čempionate dalyvavo 136 sportininkai iš 18 valstybių. Šeštadienį Girstučio kultūros centre prasidėjo varžybos.  Lietuvai atstovavo 30 sportininkų, tarp kurių ir lazdijietis, Lazdijų sporto centro kūno rengybos treneris Remigijus Paulionis. Men‘s fitnes kategorijoje WFF/NABBA kultūrizmo ir fitneso čempionate Remigijus iškovojo garbingą 3-ąją prizinę vietą. Tai labai aukštas pasiekimas tarp tituluotų sportininkų. Bendroje įskaitoje Lietuvos komanda liko antra iš aštuoniolikos valstybių. Vaikinų tarpe lietuviai iškovojo tik dvi prizines, antrą ir trečią vietas.  Daugiau medalių, tarp kurių buvo ir auksto, šiame čempionate  Lietuvai iškovojo dailiosios lyties atstovės įvairiose kategorijose.

Lazdijų sporto centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Attack was on:
Sep 26 2017 10:03 Attacker: 112.198.73.212 traffic is from: PH TARGET: /wp-login.php