Nojus Jarmala iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

21371215_814388215401270_3518509674670057827_n

Rugsėjo 7-9 d.,dar dažais kvepiančioje Jonavos sporto arenoje vyko tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos „Lithuania Open Cup 2017“. Varžybos įtrauktos į tarptautinės gimnastikos federacijos kalendorių,todėl sulaukėme svečių iš Bulgarijos,Slovakijos,Rusijos,Estijos. Organizuojant šias varžybas turi laikytis griežtų reikalavimų. Lazdijų sporto centrą atstovavo 6 sportininkai. Laimėta du aukso, vienas sidabro ir vienas bronzos medaliai. Suaugusiųjų moterų vieneto grupėje tarp lietuvaičių Dagna Krapavickaitė surinkusi 16,05b.laimėjo 3-ąją vietą, trejeto rungtyje Sonata Čečkevičiūtė,Dagna Kravickaitė,Marija Muraškaitė surinkusios 16,667 b. užėmė 2-ąją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje Simona Stančikaitė,Dagna Krapavickaitė,Deimantė Ditkevičiūtė,Sonata Češkevičiūtė,Marija Muraškaitė (15.544b.) – 1-ąją vietą. 12 -14 amžiaus grupėje vyrų vieneto rungtyje sustartavęs puikiai ir surinkęs 18.60b. Nojus Jarmala užėmė 1-ąjąvietą. Taip užsitikrino kelialapį į rugsėjo mėn.vykstantį Europos čempionatą Anconoje. Džiaugiamės visų sportininkų startais! Tobulėkite ir mėgaukitės tuo ką darote.

VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Attack was on:
Nov 20 2017 15:07 Attacker: 83.53.173.1 traffic is from: ES TARGET: /wp-login.php