Šiaulių arenoje antrus metus iš eilės Lietuvos himnas skambėjo lazdijiečiams

zirginis_sportas

Spalio 9–12 d. Šiaulių arenoje Pasaulio taurės etape rungėsi raiteliai iš septynių pasaulio valstybių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano ir Lietuvos. Centrinėje vidurio Europoje vykdoma 12 Pasaulio taurės etapų, kuriuose galima dalyvauti, įskaitomi penki geriausi rezultatai. Paskui Varšuvoje vyksta finalas, po kurio trys geriausi raiteliai važiuoja į pasaulio taurės finalus.
Varžybose dalyvavo daugiau nei 230 žirgų. Kartu su Pasaulio taurės etapu vyko ir Nacionaliniai konkūrai. Šiose varžybose įprasta, kad rungties nugalėtojui grojamas jo valstybės himnas. Praėjusiais metai Lietuvos himnas Šiaulių arenoje skambėjo Lazdijų sporto centro raitelei Rimantei Lasevičiūtei su žirgu . Lazdijų sporto centro raiteliai treniruojami trenerio Gedimino Juknio ir šiais metais gynė Lazdijų rajono ir Lietuvos garbę šiose gausiai raitelių lankomose varžybose. Mūsų sporto centrą atstovavo su žirgu , su žirgu ir su žirgu Verdžiu. Jiems padėti vyko sporto centro auklėtinė ir buvęs auklėtinis . Mūsų raiteliai varžėsi Nacionaliniuose konkūruose atviroje klasėje, kur gali dalyvauti visi raiteliai lygiomis teisėmis, neribojant nei raitelių amžiaus nei patirties nei tautybės, ir tarptautinės klasės – ir varžybose, kuriose raiteliams ir žirgams yra taikomas amžiaus cenzas. Varžybose dalyvavo Lietuvos konkūrų tituluočiausi raiteliai: šešis kartus Lietuvos čempionas , 2014 m. Lietuvos konkūrų čempionas, veteranas ir kiti žymiausi Lietuvos raiteliai.
su žirgu užėmė aukštą ketvirtąją vietą tarptautinio CSIYH1 klasės jaunų žirgų (6-7 m.) konkūro (kliūčių aukštis 125-130 cm) rungtyje antrąją varžybų dieną, o su žirgu Verdžiu laimėjo Nacionalinių konkūrų rungtis (kliūčių aukštis iki 100 cm) pirmąją ir trečiąją varžybų dienomis. Apdovanojimą gavo ir treneris , jam padėką už jaunųjų sportininkų ugdymą ir žirgų rengimą šešiasdešimtmečio proga įteikė Lietuvos žirginio sporto federacijos generalinė sekretorė .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Attack was on:
Dec 10 2018 19:32 Attacker: 193.201.224.248 traffic is from: UA TARGET: /veikla/wp-login.php