DARBO UŽMOKESČIO VIDURKIAI

Pareigybės pavadinimasVidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis 2020 m. I ketv.Vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis 2020 m. II ketv.Vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis 2020 m. III ketv.Vidutinis mėnesinis nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis 2020 m. IV ketv.
Direktorius1637,001637,001637,001637,00
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui sportui1408,001408,001408,001408,00
Sporto vadybininkas1109,001109,001109,001109,00
Ūkvedys933,00933,00933,00933,00
Buhalteris405,00440,00440,00440,00
Sekretorius704,00880,00880,00880,00
Vairuotojas704,00704,00704,00704,00
Valytojas607,00607,00607,00607,00
Darbininkas607,00607,00607,00607,00
Elektrikas167,00167,00167,00167,00
Budėtojas607,00607,00607,00607,00
Žirgų lenktynių specialistas595,001250,001250,001250,00
Treneris1059,001059,001059,001074,00

PARTNERIAI