Lazdijų sporto centro krepšinio naujienos

Praėjusį pirmadienį Jurbarke Lietuvos MKL U13 čempionato rungtynėse Lazdijų SC krepšininkai nugalėjo šeimininkus rezultatu 86:44. Po 18 taškų lazdijiečiams pelnė Otas Vaitulevičius ir Nojus Ribinskas. Sekančias rungtynes mūsų jaunieji krepšininkai žaidė namuose trečiadienį, kur priėmė svečius iš Kauno, Tornado KM II Sharp, kuriuos įveikė rezulatatu 67:56. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo N. Ribinskas 17 tšk., O. Vaitulevičius ir A. Kukučionis po 13 tšk., A. Stučka 10 tšk. To pačio čempionato paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse sekmadienį Marijampolėje, Lazdijų SC krepšininkai rezultatu 59:58 įveikė Marijampolės ŽSM Mantinga komandą. Rezultatyviausiai rungtyniavo Otas Vaitulevičius ir Nojus Ribinskas pelnę po 12 taškų.
Pasibaigus reguliariam sezonui Lazdijų sporto centro komanda 8 komandų grupėje užėmė 1 vietą ir pateko į atkrintamąsias varžybas, kur kovos tarp 16 geriausių Lietuvos komandų dėl apdovanojimų.

Lietuvos pietvakarių regiono krepšinio čempionato 2008 m. g. Grupėje, Lazdijų SC komanda kovo 4 dieną Marijampolėje rezultatu 43:27 įveikė Marijampolės KK Kadis. Net 35 taškus lazdijiečiams pelnė Tadas Soraka, Karolis Skripka pridėjo 5 taškus.

Lazdijų rajono krepšinio pirmenybių paskutiniojo turo rungtynėse praėjusį savaitgalį Sandora Group rezultatu 74:57 įveikė KK Mūsų komandą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė V. Vaivada 19 tšk. ir M. Galvanauskas 14 tšk. Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė D. Žukauskas, 12 taškų – T. Bogušis ir A. Ditkevičius – 11 taškų.
Šeštokų Bangenė rezultatu 62:72 nusileido Dzūkų žinioms. Bangenei A. Botyrius pelnė 16 tšk., D. Kunigonis 14 tšk. Dzūkų žinioms 16 taškų – A. Karsokas, po 14 taškų – M. Jančiulis ir K. Urbonas. 12 taškų pelnė K. Zoluba.

Paaiškėjo visos Didžiosios ir Mažosios taurės pusfinalių poros:

Mažoji taurė: 
Kovo 8 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. Punskas – Lazdijų SC I
19.45 val. KK Mūsų komanda – Lazdijų SC II

Didžioji taurė:
Kovo 16 d. (penktadienis) 18.00 val. KK Lazdijai – Šeštokų Bangenė
19.45 val. Sandora Group – Dzūkų žinios

VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.

Parašykite komentarą

PARTNERIAI