Lazdijų sporto centro krepšinio naujienos

  • Post comments:0 Comments

Sausio 11 dieną, Lazdijų sporto centre buvo sužaistos dvejos Lietuvos MKL čempionatų rungtynės.
Pirmosiose susitiko U13 čempionato C grupės lyderių ekipos: Lazdijų SC ir Kėdainių SC-Nevėžis. Pajėgesni buvo šeimininkai, kurie varžovus nugalėjo rezultatu 58:43. Rezultatyviausiai žaidė Simas Tamkevičius – 15 taškų, 12 taškų pridėjo Nojus Ribinskas, 11 – Otas Vaitulevičius. Lazdijiečiai po šios pergalės pakilo į pirmąją aštuonių komandų grupės vietą.
Antrose rungtynėse U18 čempionate Lazdijų SC krepšininkai nors ir praradę dėl traumos rungtynių pradžioje vieną komandos lydrių Mantą Valukonį, rezultatu 89:70 įveikė Sostinės KM II komandą ir pakilo į 2 vietą šešių komandų grupėje. Daugiausiai, 29 taškus pelnė Marijonas Žukauskas, Matas Ribinskas 24 taškus, Maksas Janavičius 15 taškų, 10 taškų – Matas Budreika.

Sausio 14 dieną toliau tęsėsi Lazdijų rajono krepšinio pirmenybės. Pirmosiose vakaro rungtynėse Punsko komanda rezultatu 86:54 įveikė Lazdijų SC II. Nugalėtojams A. Nevulis pelnė 18 tšk., A. Kmieliauskas 16 tšk. Pralaimėjusiems Tomas Inokaitis – 17 tšk., Gytis Stankevičius 13 tšk.
Antrose rungtynėse susitiko pirmenybių lyderiai KK Lazdijai ir Sandora Group. Po atkaklios kovos rezultatu 87:85 pajėgesni buvo Sandora Group krepšininkai, kuriems po 18 taškų pelnė Marius Galvanauskas ir Tomas Miklušis, 17 taškų – Vytenis Vaivada, po 11 taškų – Edvinas Vaina ir Giedrius Norkevičius. KK Lazdijų gretose nesulaikomai žaidė Dovydas Zdančius pelnęs 35 taškus ir Matas Jarmala – 27 taškus.

Turnyrinė lentelė po 4 turų:
1. Sandora Group
2. Dzūkų žinios
3. KK Lazdijai
4. Šeštokų Bangenė
5. Punskas
6. Lazdijų SC I
7. KK Mūsų komanda
8. Lazdijų SC II

Sekančios rungtynės sausio 19 dieną.

Lietuvos MKL U13 čempionatas
16.00 val. – Lazdijų SC – A. Sabonio KC II Beko

Lazdijų r. krepšinio pirmenybės
18.00 val. – Lazdijų SC I – KK Mūsų komanda
19.45 val. – Dzūkų žinios – KK Lazdijai

VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.

Parašykite komentarą