Išdalinti geriausių sportininkų apdovanojimai

  • Post comments:0 Comments

Lyderiais negimstama, jais tampama. Jais tampama kaip ir bet kuo kitu – per sunku darbą. Tai yra kaina, kurią privalu sumokėti, kad pasiektume šį tikslą, bet kokį tikslą…
Vasario 20 dieną, Lazdijų sporto centre vyko geriausių sportininkų apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo išdalinti apdovanojimai už aukštus sportinius pasiekimus 2017 metais Lazdijų sporto centro treneriams, jų auklėtiniams, taip pat suaugusiems sportininkams, kurie garsino Lazdijų vardą. Šventė prasidėjo masiniu aerobinės gimnastikos auklėtinių šokiu. Ant salės parketo pasirodė per aštuoniasdešimt jaunųjų sportininkų, kuriuos treniruoja trenerės Gintarė Sabaliauskienė, Saiva Bendaravičiūtė ir Jolanta Stankevičienė.
Pirmasis sveikinimo žodį tarė ir šventinę ceremoniją atidarė Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius, kuris taip pat apžvelgė 2017 metais pasiektus aukštus rezultatus pasaulio ir Europos čempionatuose, paminėjo aplankytas šalis, džiaugėsi ne tik jaunųjų auklėtinių, bet ir suaugusiųjų sportininkų pasiektais puikiais rezultatais. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis linkėjo ir toliau garsinti Lazdijų kraštą, nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžtų tikslų ir šiais metais. Meras visiems geriausiems sportininkams bei jų treneriams įteikė bilietus į kovo 9 dieną vyksiančias varžybas Kaune, Žalgirio arenoje tarp Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „ Fenerbahce“. Meras taip pat įteikė padėkas treneriams: Gintarei Sabaliauskienei, Artūruis Mačioniui, Gediminui Jukniui, Ričardui Čepononiui ir Martynui Lynikui už aukštus auklėtinių sportinius pasiekimus 2017 metais. Šių metų apdovanojimų naujovė – nauja nominacija „Sporto viltis“, kuri buvo išdalinta jauniesiems sporto centro visų sporto šakų talentams su intencija, kad ši nominacija juos dar labiau motyvuos siekti užsibrėžtų tikslų, dar aukštesnių rezultatų. Renginio metu paaiškėjo ir populiariausias šių metų sportininkas, kuriuo tapo Marijonas Žukauskas. Vakaro programoje vyko cirko iš Šakių pasirodymai, dainavo buvęs Lazdijų sporto centro kūno rengybos auklėtinis Rokas Jančiauskas. Taip pat pasirodė Lazdijų sporto centro aerobinės gimnastikos sportininkai. O vakaro kulminacija – 2018 metų X faktoriaus II vietos laimėtojos Monikos koncertas, kurį stebėjo virš penkių šimtų susirinkusių žiūrovų. Ceremonijos uždarymas vyko kiek neįprastai. Visi susirinkusieji – vaikučiai, tėveliai, treneriai bei svečiai buvo pakviesti išeiti į kiemą, kur visiems kartu sušukus: „Mes mylim – Lietuvą!” į orą buvo paleisti 100 geltonos, žalios bei raudonos spalvos balionai taip dar kartą paminint Lietuvos šimtmetį.
Geriausi sportininkai Nojus Jarmala (aerobinė gimnastika) – trenerė Gintarė Sabaliauskienė; Dagna Krapavickaitė (aerobinė gimnastika) – trenerė Gintarė Sabaliauskienė; Sonata Češkevičiūtė (aerobinė gimnastika -) trenerė Gintarė Sabaliauskienė; Marija Muraškaitė (aerobinė gimnastika) – trenerė Gintarė Sabaliauskienė; Ignas Karaliūnas (jėgos trikovė) – treneris Artūras Mačionis; Dovilė Jakubauskaitė (žirginis sportas) – treneris Gediminas Juknis; Mantas Valukonis (krepšinis) – treneris Ričardas Čepononis; Marijonas Žukauskas (krepšinis) – treneris Ričardas Čepononis; Matas Ribinskas (krepšinis) – treneris Ričardas Čepononis; Jokūbas Vaišnys (tinklinis) – treneris Martynas Lynikas.
Geriausi suaugusieji sportininkai: Stasys Šaduikis (imtynės); Jonas Vigraitis (stalo tenisas); Tomas Urbonavičius (stalo tenisas); Povilas Mikelskas (žirginis sportas); Gintaras Griškevičius (futbolas); Rasa Žukauskienė (tinklinis); Viktorija Žukauskaitė (tinklinis); Martynas Lynikas (tinklinis); Žymantas Bučinskas (neįgaliųjų sportas: lengvoji atletika ir krepšinis vežimėliuose); Remigijus Paulionis (klasikinis kultūrizmas).

VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.

Parašykite komentarą