Lazdijų rajono krepšinio pirmenybių finalai

  • Post comments:0 Comments

Kovo 24 dieną pasibaigė 21 – osios Lazdijų rajono krepšinio pirmenybės, kuriose antrus metus buvo kovojama dėl Mažosios ir Didžiosios taurės. Finalų diena prasidėjo kova dėl III vietos Mažojoje taurėje, kur susitiko jauniejo Lazdijų SC II krepšininkai ir Punsko komanda. Stipresni buvo punskiečiai, kurie rezultatu 75:67 įveikė Lazdijų SC II komandą. 24 taškus pelnė Gytis Stankevičius, 20 tšk. – Dinas Armalis, 19 tšk. – Titas Gervelis. Punskui 21 tašką pelnė Virgis Paznėkas, 11 tšk. – Robertas Vektorius, 10 tšk. – Andrius Chmieliauskas. Antrose rungtynėse Lazdijų SC I komanda rezultatu 63:69 nusileido KK Mūsų komandai, kuri ir tapo Mažosios taurės nugalėtojais. Mantas Valukonis pelnė 23 tšk., Marijonas Žukauskas 14 taškų. KK Mūsų komandai 21 tašką įmetė Tomas Bogušis, 19 tšk. – Laimonas Juškauskas, 15 tšk. – Aidas Mikelionis. Rungtynėse dėl III vietos Didžiojoje taurėje Dzūkų žinios rezultatu 85:92 po pratęsimo nusileido Šeštokų Bangenei. 24 taškus Dzūkų žinioms pelnė Martynas Jančiulis. Šeštokų Bangenei Marijus Jurkiūnas pelnė 24 taškus, Arūnas Ringys – 16 tšk., Edgaras Pečiulis – 12 tšk.
Pagrindiniame finalų susitikime dėl Didžiosios Taurės KK Lazdijai rezultatu 87:76 įveikė Sandora Group ir tapo pirmenybių nugalėtojais! KK Lazdijams net 35 taškus pelnė Dovydas Zdančius, 12 taškų pridėjo Rytis Matulevičius, 11 – Matas Jarmala. Sandora Group 23 taškus įmetė Marius Galvanauskas, 16 – Edvinas Vaina, 11 – Giedrius Norkevičius. 
Finalinių varžybų metu dėl I vietos, per ilgąją pertrauką vyko konkursas Lazdijų sporto centro įsteigtam prizui, naujam dviračiui, laimėti. Visų finalinių varžybų metu buvo dalinami numeriukai žiūrovams, vėliau buvo išrinkti šeši kandidatai, kurie turėjo įmesti kamuolį nuo salės vidurio linijos. Visi dalyviai turėjo po vieną bandymą, tačiau nuo vidurio linijos niekas nepataikė. Tuomet atstumas buvo priartintas per vieną metrą, tačiau ir vėl niekam laimė nenušypsojo. Priartinus metimus prie tritaškio linijos ir čia antras pagal burtų keliu ištrauktą eiliškumo sąrašą buvo Edvardas Macenka. Jis pataikė nuo trijų taškų zonos ir taip laimėjo puikų prizą – dviratį. Visi šeši dalyviai gavo atminimo dovanėles, Lazdijų sporto centro marškinėlius ir sportinius krepšelius. 
Finalines varžybas apdovanojo ir sveikinimo žodį tarė Lazdijų rajono savivaldybės Mero patarėjas Jonas Gudžiauskas, kuris taip pat įteikė prizus nuo Lazdijų rajono savivaldybės, geriausiems komandų žaidėjams, taikliausiam pirmenybių tritaškininkui, pirmenybių rezultatyviausiam žaidėjui, pirmenybių naudingiausiam žaidėjui. Taip pat savivaldybės dovanėlėmis buvo apdovanoti ir vyr. varžybų teisėjas – Ričardas Čepononis bei visų varžybų laiko sekretorius, savo pareigas vykdantis daugiau kaip 20 metų – Vilimantas Paulionis. Prie sekretoriato dirbę Otas Vaitulevičius, Nojus Ribinskas, Gytis Stankvičius ir Arnas Stučka buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro įsteigtais prizais.

Taikliausiu pirmenybių tritaškininku tapo Aurimas Ditkevičius (KK Mūsų komanda). Žaista rungynių 4, M/P 29/13, proc. 44,8.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Mantas Valukonis (Lazdijų SC I). Žaista rungtynių 6, taškų vidurkis 30,3.

Geriausi komandų žaidėjai:
Lazdijų SC II – Dinas Armalis
Punskas – Dovydas Nometka
Lazdijų SC I – Mantas Valukonis
KK Mūsų komanda – Laimonas Juškauskas
Šeštokų Bangenė – Marijus Jurkiūnas
Dzūkų žinios – Martynas Jančiulis
KK Lazdijai – Matas Jarmala
Sandora Group – Marius Galvanauskas

Pirmenybių Naudingiausias žaidėjas – Dovydas Zdančius (KK Lazdijai).

Galutinė komandų rikiuotė:

1. KK Lazdijai
2. Sandora Group
3. Šeštokų Bangenė
4. Dzūkų žinios
5. KK Mūsų komanda
6. Lazdijų SC I
7. Punskas
8. Lazdijų SC II

VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.

Parašykite komentarą