Lazdijų rajono tinklinio 4×4 pirmenybės

• Post comments:0 Comments

Gegužės 5 d. pasibaigė Lazdijų rajono tinklinio 4×4 pirmenybės, kuriose dėl apdovanojimų kovojo 8 komandos. Džiugu, kad jose pirmą kartą startavo komandos iš Veisiejų. Po rato varžybų keturios komandos – finalininkės tęsė kovas dėl medalių pusfinalyje ir finale. Pusfinalyje susitiko „Seira“ ir „Veisiejai II“ (2:0), bei „Žalieji“ ir „Bajorai“ komandos (2:1). Šios kovos ir nulėmė dėl kokios spalvos medalių komandos kovos toliau. Dėl pirmos vietos susitiko „Seira“ ir „Žalieji“. Sėkmė lydėjo „Žalieji“ komandą. Jie įveikė savo varžovus rezultatu 2:1 ir tapo pirmenybių nugalėtojais. Antroji vieta atiteko komandai „Seira“. Dėl trečios vietos kovojo „Veisiejai II“ ir „Bajorai“. Čia sėkmė lydėjo varžybų debiutantę „Veisiejai II“ komandą. Jiems atiteko bronzos medaliai. Ketvirti liko „Bajorai“. Komandos buvo apdovanotos Lietuvos pietvakarių tinklinio asociacijos įsteigtais prizais, kuriuos įteikė LPTA prezidentas Anatolijus Mikutovskis. Asmeniniai žaidėjų prizai išdalinti Arnui Žuklijai („Žalieji“), Aisčiui Babarskui („Seira“), Aliui Juodzevičiui („Veisiejai II“), Aliui Čepononiui („Bajorai“).