Lazdijų ir Druskininkų savivaldybių jaunųjų futbolininkų varžybos

• Post comments:0 Comments

2018 m. spalio 18 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos stadione vyko Lazdijų ir Druskininkų savivaldybių jaunųjų futbolininkų varžybos, kuriose dalyvavo 8 komandos, 2 amžiaus grupėse. Jaunesniųjų grupėje 1 vietą iškovojo veisiejiečiai, tik po baudinių serijos įveikę Lazdijų 1 komandą. 3 vietą iškovojo Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokykla, 4 liko Lazdijų 2 komanda. Vyresniųjų grupėje komandos išsirikiavo tokia tvarka: 1 vietoje Kapčiamiesčio E.Pliaterytės mokykla, 2- Leipalingio mokykla, 3-Veisiejų ir 4-Kapčiamiesčio mokyklos merginų komanda, kuri beveik niekuo nenusileido vaikinams, o komandine dvasia ir kovingumu, netgi juos pranoko. Komandos prizininkės buvo apdovanotos asmeniniais diplomais, o visos komandos ir saldžiaisiais krepšeliais. Iš viso turnyre dalyvavo 77 jaunieji futbolininkai, iš jų 17 merginų, visos iš Kapčiamiesčio mokyklos.