Trys Lietuvos rekordai, trys Lietuvos rinktinės nariai!

• Post comments:0 Comments

Spalio 27d. Joniškyje vyko klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jame puikiai pasirodė Lazdijų sporto centro komanda, iškovojusi 2 komandinę vietą! Komandos sudėtis – Žaneta Valiulytė, Rimantė Valentaitė, Lukas Gieda, Gytis Varnagiris, Vidmantas Žibūda ir Rokas Burba. Visi sportininkai iškovojo prizines vietas! Rimatė Valentaitė, svorio kategorijoje iki 63 kg, pasiekusi asmeninį rekordą atkėlimo rungtyje, net 125 kg !!, iškovojo trečią vietą. Svorio kategorijoje iki 53 kg. Lukas Gieda užėmė antrąją vietą, svorio kategorijoje iki 66 kg. įnirtingoje kovoje trečią vietą iškovojo Gytis Varnagiris, toje pačioje kategorijoje, tik jaunimo amžiaus grupėje, bronzą iškovojo Vidmantas Žibūda. Svorio kategorijoje iki 74 kg, nusileidęs tik pasaulio vicečempionui Nojui Čypui, antrąją vietą iškovojo Rokas Burba ir tapo Lietuvos vicečempionu ! Na, o fenomenalius rezultatus ir toliau demonstruoja lengviausia Lazdijų sporto centro auklėtinė Žaneta Valiulytė. Ji svorio kategorijoje iki 52 kg. pagerino net tris Lietuvos jaunių rekordus !!! Pritūpimų rungtyje – 92,5 kg (buvo 90 kg), atkėlimo veiksme – 100 kg (buvo 90 kg), ir sumos buvusį rekordą 227,5 kg pagerino 5kg, surinkusi 232,5 kg.
Šį kartą skaičius trys buvo labai sėkmingas – trys Lietuvos rekordai, trys komandos nariai pateko į Lietuvos jėgos trikovės rinktinę ! Tai Žaneta Valiulytė, Rokas Burba ir Vidmantas Žibūda. Šie trys sportininkai, savo aukštais rezultatais užsitikrino kelialapius į Europos čempionatą. Kai pusė komandos narių tampa Lietuvos rinktinės nariais tai parodo ilgalaikį, sunkų ir tikslingą darbą ! SVEIKINAME