Krepšinio naujienos!

• Post comments:0 Comments

2019-03-04 Lazdijuose sužaistos Lietuvos pietvakarių regiono krepšinio čempionato U12 rungtynės, kuriose Lazdijų SC jaunieji krepšininkai 59:33 įveikė Marijampolės ŽSM II komandą ir iškovojo 5 pergalę iš aštuonių galimų. Lazdijiečiams 16 taškų pelnė Eligijus Janulevičius, 10 – Domas Kukučionis.

Lietuvos MKL U14 čempionato paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Lazdijų SC 74:40 nugalėjo Kauno KM Žalgiris IV (Martynas Kancevičius 12, Nojus Ribinskas 11). Lazdijiečiai aštuonių komandų grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į atkrintamąsias Top 16 varžybas, kuriose aštunfinalyje kovos su Ukmergės SC ekipa.

Lazdijų r. atvirosiose krepšinio pirmenybėse sužaisti antrieji pusfinalių susitikimai. Kovoje dėl patekimo į mažosios taurės finalą Punsko komanda 77:65 įveikė Dzūkiją. Punskiečiams Dovydas Nometka pelnė 25, Artūras Nevulis 24, Audrius Chmieliauskas 14. Dzūkijai – Rytis Čekas 14, Povilas Janulevičius 13, Paulius Čekas 11. Didžiosios taurės antrąjame pusfinalyje Pirmyn! Kartu mes galime įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20, taigi į Didyjį finalą žengė KK Lazdijai.

2019-03-09 Punske (Lenkija) vyko 8 – asis K. Savickio turnyras, kuriame varžėsi 2006 m. gimimo berniukų komandos iš Punsko, Kaišiadorių, Belistoko, Seinų, Marijampolės ir Lazdijų. Pirmose turnyro rungtynėse Lazdijų SC 33:17 įveikė Seinų Žiburio gimnaziją. Antrose rungtynėse 33:29 palaužė Marijampolės ŽSM ekipą. Pusfinalyje 32:20 nugalėjo Kaišiadorių SC. Nors grupės rungtynėse buvo įveikę Marijampolės ŽSM, deja finale turėjo pripažinti jų pranašumą 17:29. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Jonas Kukučionis, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Martynas Kancevičius.