Tinklinio naujienos!

• Post comments:0 Comments

Balandžio 13 d. Lazdijų rajono moterų ir vyrų tinklinio komandos savo jėgas išbandė tinklinio aikštelėse, kur vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių tinklinio zoninės varžybos. Dėl patekimo į finalą moterų komandos kovojo Lazdijuose, vyrų komandos – Šalčininkuose.
Moterų komanda nugalėjo Elektrėnų sav. (2:1) ir Kauno raj. (2:0) komandas, bet pralaimėjo Šalčininkų komandai (0:2) ir pogrupyje užėmė antrąją vietą. Vyrų komanda nugalėjo Šalčininkų raj. (2:0), Elektrėnų sav. (2:1), Trakų raj. (2:0) komandas, bet pralaimėjo prieš Varėnos raj. (0:2) komandą ir pogrupyje taip pat užėmė antrąją vietą. Lazdijų rajono moterų ir vyrų komandos iškovojo teisę dalyvauti LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių tinklinio finalinėse varžybose. Linkime sėkmės!