Kūno rengybos naujienos!

• Post comments:0 Comments

Balandžio 18 d. vyko VšĮ Lazdijų sporto centro organizuotos savo svorio štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo treniruoklių salės lankytojai. Visi dalyviai pagal savo svorį buvo suskirstyti į dvi amžiaus kategorijas: jaunimas (merginos ir vaikinai) iki 23 m. bei suaugusieji moterys ir vyrai virš 23 m. Pagal nuostatus reikėjo išspausti savo svorio štangą kuo daugiau kartų. Merginoms spaudimas – su puse savo svorio. Merginų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Monika Budreikaitė, antrąją – Karolina Rentelytė. Moterų lengvesnėje svorio kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Dovilė Vaitulionienė, antrąją – Jurgita Daugirdaitė. Sunkesnėjė kategorijoje – pirmoji vieta atiteko Dianai Nižinskaitei, antroji – Tomai Milienei. Jaunimo vaikinų lengvesnėje kategorijoje pirmąją vietą užėmė Regimantas Vitkauskas, antrąją – Jokūbas Čivinskas. Sunkesnėje svorio kategorijoje pirmoji vieta atiteko Dominykui Margeliui, antroji – Arnui Žuklijai. Vyrų virš 23 m. lengvesnėje savo svorio kategorijoje pirmąją vietą užėmė Ernestas Labalaukis, antrąją – Andrius Lažaunykas. Sunkesnėje kategorijoje pirmoji vieta atiteko Mariui Škarnuliui, antroji – Justui Alavočiui. Absoliučiais nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo: Monika Budreikaitė (išspausta 7 kartai), Dovilė Vaitulionienė ir Diana Nižinskaitė (išspaudę po 18 kartų), Regimantas Vitkauskas (išspausta 18 kartų) ir Ernestas Labalaukis (išspaudęs 25 kartus). Visi dalyviai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro medaliais ir atminimo dovanėlėmis. O absoliutūs nugalėtojai – rėmėjų TMGSPORT įsteigtais prizais. Dėkojame visiems dalyviams ir rėmėjams!