EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS RENGINIAI!

• Post comments:0 Comments

Šiandien įvyko dar du svarbūs Europos judumo savaitei skirti renginiai. Tai dviračių renginys „Pasirink greitį” bei riedučių ir riedlenčių rampos atidarymas. Dviratininkai galėjo dalyvauti dvejose grupėse: kaip varžybų dalyviai ir kaip žygio dalyviai. Visiems reikėjo įveikti 30 km. atstumą. Pirmąją vietą moterų grupėje, aplenkusi visus vyrus laimėjo Rita Balsevičienė. Jaunimo grupėje pirmąją vietą iškovojo Emilis Gylys. Vyrų grupėje pirmąją vietą užėmė Tomas Juškauskas, antrąją – Paulius Balsevičius, trečiąją – Arūnas Laukaitis. Visus nugalėtojus ir dalyvius apdovanojo savivaldybės merė Ausma Miškinienė bei dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis. Po dviračių renginio visi persikėlė į kitą sporto erdvę – naujos rampos atidarymą. Šiais metais savivaldybės taryba iš biudžeto skyrė beveik 60 000 Eur riedutininkų rampos rekonstrukcijai. Po juostelės perkirpimo ir sveikinimo žodžių vyko Kauno ekstremalaus sporto klubo dviratininkų ir riedlentininkų pasirodymai. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šių renginių organizavimo!