STALO TENISAS

  • Post comments:0 Comments
Kovo 12 dieną Kelmėje vyko Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato l lygos baigiamojo etapo varžybos, kuriose komandos kovojo dėl galutinių vietų turnyrinėje lentelėje. VšĮ Lazdijų sporto centro komanda rezultatu 4:5 pralaimėjo Sporto centras (Jonava) ir 3:5 Švara (Kaunas) komandoms ir galutinėje užskaitoje užėmė 12 vietą iš 20 komandų. Komandai atstovavo Tomas Urbonavičius, Mantas Gardziulevičius, Tomas Paulionis ir Jonas Vigraitis.

Parašykite komentarą