STALO TENISAS

• Post comments:0 Comments

Sausio 15 dieną Telšiuose vyko Lietuvos rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos miestų vaikų (gim. 2011 m. ir jaunesnių) stalo teniso komandinis čempionatas. Čempionate dalyvavo 10 mergaičių ir 11 berniukų komandų. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų stalo tenisininkės pogrupyje nugalėjo Kauno r. bei Šilutės r. komandas rezultatu 3:2 ir Vilkaviškio r. komandą 3:0, bet pralaimėjo Vilniaus r. komandai 3:0 ir pateko į finalinį ketvertą, kuriame tęsė kovą dėl medalių. Finale teko pripažinti priešininkų pranašumą, pralaimėta Šalčininkų komandai 3:1 ir Širvintų komandai 3:0. Galutinėje įskaitoje užėmė 4 vietą. Kai kurioms mergaitėms tai buvo pirmosios varžybos. Stalo tenisininkės pateko į superfinalą, kuris vyks gegužės 6-7 d. Trenerės Virginijos Monkienės treniruojamai komandai atstovavo Luknė Mockevičiūtė, Adelija Jarmalaitė, Gabija Kaleininkaitė.