STALO TENISAS

• Post comments:0 Comments

Sausio 22 dieną Alytaus sporto rūmuose vyko Alytaus miesto stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų rajono stalo tenisininkai bei trenerės Virginijos Monkienės treniruojami sporto centro auklėtiniai. Geriausiai sekėsi vyrų atstovams. Vyrų grupėje Vidas Stašauskas iškovojo 2 vietą, Jonas Vigraitis – 3 vietą, Gustas Valaika -12 vietą, Martynas Čepulis – 14 vietą, Matas Urbonas -16 vietą. Moterų grupėje Kotryna Sakavičiūtė kovojo dėl 3 vietos, bet pralaimėjo alytiškei 0:3 ir užėmė 4 vietą. Gabrielė Stankevičiūtė užėmė 7 vietą, Luknė Mockevičiūtė – 8 vietą, Skirmantė Levulytė -10 vietą, Karolina Blažytė – 14 vietą, Gabiją Kaleininkaitė- 15 vietą, Rūta Apolskaitė – 16 vietą, Svajūnė Blažytė -18 vietą, Ugnė Rudzytė -19 vietą, Miglė Gudelaitytė – 20 vietą, Adelija Jarmalaitė – 21 vietą, Andrėja Valinskaitė – 22 vietą. Dvejetų varžybose Gabrielė Stankevičiūtė poroje su Kotryna Sakavičiūte kovojo dėl 3 vietos prieš Luknę Mockevičiūtę ir Skirmantę Levulytę ir nugalėjo rezultatu 3:0. Vyrų dvejetų varžybose Jonas Vigraitis poroje su Vidu Stašausku užėmė 2 vietą. Sveikiname prizininkus 👏 👏 👏