STALO TENISO VARŽYBOS

• Post comments:0 Comments
📣 Sausio 21 d. Alytaus sporto rūmuose vyko Alytaus miesto stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų stalo tenisininkai. Moterų grupėje Luknė Mockevičiūtė užėmė 6 vietą, Gabrielė Stankevičiūtė 8 vietą. Antrame finale Gabija Kaleininkaitė užėmė 9 vietą, Andrėja Valinskaitė 10 vietą ir Gustė Gazdziauskaitė 11 vietą.

👏 Vyrų grupėje čempionu tapo Tomas Urbonavičius. Jonas Vigraitis užėmė 4 vietą, o Mantas Gardziulevičius liko 5 vietoje.

👏 Taip pat vyko moterų ir vyrų dvejetų varžybos, kuriose Gabrielė Stankevičiūtė poroje su Lukne Mockevičiūte užėmė 3 vietą. Vyrų dvejetų varžybose čempionais tapo Tomas Urbonavičius poroje su Mantu Gardziulevičiumi. Jonas Vigraitis poroje su Antanu Butrimansku užėmė 4 vietą.