LIETUVIŠKOS OLIMPINĖS MYLIOS BĖGIMAS!

  • Post comments:0 Comments

Birželio 23 dieną, siekiant sportiškai paminėti Tarptautinę olimpinę dieną, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kartu su Lietuvos olimpine komanda organizuoja virtualų lietuviškos olimpinės mylios bėgimą.

Visi, šią dieną įveikę 1988 metrus (distancija simbolizuoja LTOK atkūrimą), tai užfiksavę su bėgimo programėle ir nuotrauka, naudojant, grotažymę #OlimpinėDiena2020, pasidalinę socialiniuose tinkluose, bus apdovanoti Olimpinės dienos suvenyrais ir rėmėjų dovanėlėmis.

„Tai – ne varžybos, o bėgimas, skatinantis žmones aktyviai judėti, net ir karantino metu neapleisti sporto ir mėgautis jo teikiamais malonumais. Žinodami, kad virtualiame bėgime dalyvaus ir olimpiečiai, ir profesionalūs bei pasišventę bėgikai, vienos mylios įveikimu jų neapribosime. Kiekvienas, pagal savo galimybes, galės įveikti dvi, penkias, dešimt, o galbūt ir dvidešimt lietuviškų olimpinių mylių“, – pasakoja bėgimą organizuojančio Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

Bėgimas yra nemokamas, tad kviečiame visus prisijungti prie šios iniciatyvos.

Detalią informaciją galima rasti adresu www.olimpinediena.lt, o kilus klausimams galima kreiptis el. paštu renginiai@ltok.lt.

Parašykite komentarą