Stalo tenisas

• Post comments:0 Comments

Sausio 14 dieną Šalčininkuose vyko Lietuvos stalo teniso rajonų grupės, bei Alytaus ir Klaipėdos miestų vaikų (2010 m.g. ir j.) pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo Lazdijų, Alytaus, Mažeikių Vilniaus, Jonavos, Šalčininkų, Širvintų, Vilkaviškio, Kauno rajonų komandos. Pagal reitingą jos buvo suskirstytos į pogrupius. Mūsų sporto centro mergaičių komanda pralaimėjo Alytaus ir Širvintų komandoms 0:3, Kauno rajono komandai 1:3 ir Jonavos komandai 2:3 ir galutinėje įskaitoje užėmė 9 vietą. Jaunosioms stalo tenisininkėms tai buvo pirmosios varžybos. Komandos sudėtis Mėta Tomelytė, Luknė Mockevičiūtė , Kotryna Dumbliauskaitė. Trenerė Virginija Monkienė.

Sausio 15 dieną Kelmėje vyko Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato l lygos lV turo varžybos. Lazdijų sporto centro komanda rezultatu 5:1 nugalėjo LC FORTŪNA (Tauragė), bet pralaimėjo 1:5 Grigiškės-1(Vilnius). Komandos sudėtis Jonas Vigraitis, Tomas Urbonavičius, Tomas Paulionis, Mantas Gardziulevičius, Kęstutis Skiezgilas. Sekantis turas vyks vasario mėnesį Kelmės arenojeS